Tech3camp | Python
- 17:00 - 17:10 - otwarcie spotkania
- 17:10 - 17:50 - TBA
- 17:50 - 18:30 - Dwa węże w cenie jednego - czyli programowanie współbieżne w Pythonie, Mikołaj Lewandowski, infoShare Academy
- 18:30 - 19:10 - Łatwe zarządzanie Pythonem, paczkami i projektami na Twoim komputerze, Sebastian Witowski
Tech3camp to najbardziej znane spotkania dla społeczności IT w Trójmieście. Na każdym spotkaniu gościmy ponad 100 osób związanych ze światem technologii w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Software Developerów, administratorów sieci oraz baz danych, devopsów, testerów oprogramowania, architektów systemów IT, specjalistów od bezpieczeństwa czy właścicieli firm IT. Tematyka poruszana na spotkaniach pozwala również pozyskać dużą dawkę wiedzy na temat technologii dla e-commerce, product i project menadżerów oraz dla UX-designerów czy grafików.
Podczas Tech3camp dowiesz się jak rozwiązywać problemy IT, jakie szanse i zagrożenia niesie ze osoba technologia, nauczysz się jak realizować nowoczesne projekty i wiele, wiele więcej.
12 spotkań w 2021 roku, ponad 30 prelegentów, a wszystko wspierane przez markę Infoshare - share what IS worthy.
Więcej informacji o prezentacjach znajdziesz na naszej stronie:
Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, ale z racji ograniczonej liczby miejsc obowiązuje wcześniejsza rejestracja.
Link do rejestracji:
https://livetech.3camp.pl/python
PRELEGENCI:
Mikołaj Lewandowski
Senior Python Developer i Team Leader w STX Next, trener programowania w infoShare Academy. Entuzjasta Software Craftsmanship i pragmatycznego podejścia do rozwijania systemów. Wierzy w ideę Civic Tech i to, że technologia może zmienić świat.
Sebastian Witowski
Sebastian pracuje jako niezależny freelancer, konsultant i szkoleniowiec Python’a. Swoją przygodę z programowaniem zaczął jako programista w CERN’ie, a teraz pomaga firmom rozplątać ich skomplikowane architektury, ulepszyć narzędzia, z których korzystają i zautomatyzować rzeczy, które już dawno powinny być zautomatyzowane.
W wolnym czasie pisze bloga, jeździ po konferencjach Python’owych i próbuje przebrnąć przez wiecznie rosnący stos książek.