Czy to już koniec agile?
Dołącz do naszego pierwszego wydarzenia w nowym roku, które jednocześnie rozpoczyna zmiany w Zwinnej Łodzi.
Na spotkaniu wspólnie odkryjemy, czy to koniec ery agile, czy może zaczyna się zupełnie nowy rozdział przygody ze zwinnością?
Pomoże nam w tym dobrze znany, w środowisku zwinnym, Bartosz Janowski.
Zastanawiasz się? Zobacz co dla Ciebie mamy:
Inspirująca debata, która pozwoli nam zweryfikować tezę: agile się skończył.
Każdy z uczestników będzie miał możliwość udziału w debacie. Poruszymy w niej tematy dotyczące: inwestowania w zwinność, wartości ze stosowania oraz trudności związanej z jego wdrożeniem. Omówimy czy w kolejnych latach warto zostać scrum masterem. Ponadto nie zabraknie tematu na czasie, czyli sztucznej inteligencji i jej wpływu na agile.
Networking i nowe relacje.
Spotkania Zwinnej Łodzi to okazja do poznania nowych osób związanych ze zwinnością, które pełnią różne role w firmach. To również możliwość wymiany pomysłów oraz zbudowania nowych relacji, które mogą pomóc w przyszłości.
Perspektywa doświadczonego prelegenta.
Będziemy mieli na wyciągnięcie ręki szefa Agile Centre z wieloletnim doświadczeniem. Nie miałeś okazji usłyszeć o naszym prelegencie? Niżej kilka słów o Bartku:
Bartosz Janowski jest szefem Agile Centre w mBanku, gdzie razem ze scrum masterami i agile coachami wspiera zespoły, departamenty, większe obszary w zwinności. Pracuje z liderami różnych szczebli.
Od wielu lat związany z IT. Pracował dla branży energetycznej i liderów telekomunikacji. Posiada szerokie, inżynierskie doświadczenie w obszarze systemów uniksowych, czasu rzeczywistego, programowania i jakości. Rozwijał oprogramowanie sposobami predykcyjnymi, ale najlepiej czuje się w zwinnych sposobach pracy, zarówno na poziomie zespołu, jak i całej firmy – praktyk jako scrum master, product owner, agile coach.
Aktualnie w bankowości od ponad 8 lat związany z mBankiem, gdzie poprawia szerokorozumianą efektywność. W obszarze jego obowiązków jest praca nad rozwojem ludzi, wpływ na kulturę firmy, wprowadzanie, utrzymywanie oraz ciągłe usprawnianie nowych sposobów pracy.